By kochać się przez aparat telefoniczny w teorii należy


By kochać się przez aparat telefoniczny, w teorii należy mieć tylko dojście do działającego sprzętu. Kochankowie, którzy przetestowali już tego typu zabawę, powinni jednak zastosować kilka pomocnych trików, ponieważ dzięki nim seks telefon stanie się istotnie efektowniejszy. Rozmówki o zabarwieniu seksualnym zawsze nakłaniają do uprawiania miłości, jednak zwykle rozmówca musi dogadzać sobie własnoręcznie, a więc w momencie telefonowania musi mieć dwie ręce niezajęte. Jeżeli byłby zmuszony dzierżyć w ręku urządzenie, zaspokajanie się stałoby się bardzo żmudne, a czasem wręcz niewykonalne.

W takiej sytuacji bezcenny okaże się głośnomówiący telefon. Rozmawiając przez niego, ma się dwie kończyny do dyspozycji, a więc da się nimi gładzić swoje miejsca intymne. Kłopotem będzie jednak to, że przez włączony głośnik wszyscy mogą usłyszeć, co właściwie mówi uczestnik zabawy. Dzwoniąc pod seks telefon, należy zatem zagwarantować sobie odrobinę prywatności. Najlepiej ułożyć się w przytulnym i zacisznym pokoju, nadzorując, by nikt nie mógł usłyszeć intymnych rozmówek. Facet rozłożony w swobodnym otoczeniu bezproblemowo się odpręży i skoncentruje tylko i wyłącznie na niezwykle przyjemnej erotycznej zabawie. Wreszcie przestanie zamartwiać się, że członek rodziny z zaskoczenia wkroczy mu do pomieszczenia i zniszczy cudowną zabawę. Zagwarantuje samemu sobie nietypowy wypoczynek, jaki to z pewnością będzie później regularnie powtarzać. Osobnik, który chociaż jeden raz pobawi się w ten sposób, błyskawicznie rozkocha się w takiej usłudze.

Rzecz oczywista w wirtualnym świecie można jeszcze odszukać tysiące odmiennych rad, które (najlepszy sex telefon roku 2017) sprawią, że sex telefon zapewni telefonistom znacznie więcej frajdy. Opłaca się na pewno przeczytać takie teksty i samodzielnie je przetestować, przechodząc już do głównej zabawy. Jeśli tylko facet przeprowadzi ją we właściwy sposób, z całą pewnością będzie zachwalać ją później wszystkim swoim przyjaciołom.

Seks telefon to usługa, jaka niegdyś była niesamowicie słynna. Teraz nadal warto po nią sięgnąć, aczkolwiek jeśli masz zamiar tego dokonać, najpierw musisz się z nią zapoznać.

Najprawdopodobniej to początek gierki okaże się dla ciebie najcięższy. Zacznij więc od sprawdzonego zapytania - "co masz na sobie?". Poczekaj na reakcję i zacznij powiedzieć, jak sam się prezentujesz albo jak powoli zdzierasz z ciała różnorakie ubrania. Czasem rozmowy erotyczne rozpoczynają się chociażby banalnym "dzień dobry" - to także prawidłowe powitanie. Jeżeli już zadecydujesz, co opowiesz, pomyśl jeszcze, jaką rolę odegrasz. Możesz zostać władcą i mówić słowa dość agresywnie lub przyjąć potulną pozycję. Spróbuj jak najlepiej kreować wybraną postać, gdyż dzięki temu pogawędka da ci znacznie więcej uciechy. Kluczowe będzie również to, byś pozbył się strachu i śmiało czynił to, o czym zamarzysz.

Zanim zatelefonujesz jednak na sex telefon, dowiesz się, czy masz wystarczającą liczbę pieniędzy na telefonicznym koncie. Możesz także sięgnąć po bezpłatne rozmowy, żeby kolejno nie martwić się, iż twoja wymiana zdań znienacka zostanie zakończona. Jeżeli bowiem dysponowałbyś małym stanem konta, musiałbyś nieustannie zamartwiać się tym, iż w arcyważnej chwili twój aparat telefoniczny nagle przestanie działać. To byłoby drastyczne dla samego ciebie oraz twojej kochanki.

Jeśli wykonujesz seks telefon po raz pierwszy, to zupełnie normalne, że wymiana zdań nie będzie od początku idealna. Wszystkiego dasz radę się bezproblemowo dowiedzieć, jeżeli z takiej rozrywki zaczniesz korzystać cyklicznie. Po czterech rozmowach zyskasz niezwykłą pewność i od tej pory każdą partnerkę zdołasz rozpalić i zadowolić. Wystarczy jedynie, że zatelefonujesz pod jej numer, a następnie przedstawisz jej miłosne przygody, które to przydarzyły ci się w dawnych czasach.

Informacje

Dodany: 2017-11-28
Kategoria: Związki uczuciowe

Tagi dla artykułu

(najlepszy sex telefon roku 2017)

Copyright © 2017 Jakie korzyści płyną z korzystania z sex telefonu?